CBC
Zamknij menu

Kariera

Strona główna breadcrumb separator copyCreated with Sketch. Grupa CBC breadcrumb separator copyCreated with Sketch. Kariera

Ludzie są naszą siłą.

Nasi pracownicy oraz ich innowacyjne podejście są siłą CBC Group. Jeśli chcesz być częścią międzynarodowej grupy i widzisz dla siebie miejsce w naszym zespole, skontaktuj się z nami przesyłając swoje CV oraz list motywacyjny na adres: praca@cbcpoland.pl. Pamiętaj, aby przesyłane dokumenty zawierały klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:   Technik Wsparcia VSS (CCTV)

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne w zakresie diagnozowania i rozwiązywania zgłaszanych problemów technicznych rozwiązań klasy VSS.
  • Obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym, zdalna weryfikacja usterek oraz ich usuwanie.
  • Usprawnianie procedur w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Współpraca z technikami z innych oddziałów firmy oraz z działem handlowym.
  • Prowadzenie prezentacji szkoleniowych i handlowo-technicznych.
  • Przygotowywanie niezbędnych materiałów, dokumentacji, instrukcji, prezentacji.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektronika, informatyka).
  • Znajomość systemów monitoringu wizyjnego CCTV (VSS).
  • Znajomość zagadnień z zakresu konfiguracji urządzeń oraz doświadczenie w rozwiązywaniu problemów w tym zakresie.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej, wysoka motywacja.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów.
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń, webinarów.
  • Znajomość systemów KD i SSWiN będzie dodatkowych atutem.
  • Samodzielna organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach o skali krajowej i europejskiej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Umowę o pracę.
Kariera

Nasi dealerzy

All right reserved by CBC Poland

Projekt i wykonanie strony: strony internetowe Lublin Mits

Zamknij okno wyszukiwarki