CBC
Zamknij menu

Tło globusa
Tło ludzie

Grupa CBC

Działamy globalnie i lokalnie.

Należymy do CBC Group Co. Ltd. - międzynarodowego koncernu mającego swoją siedzibę w Tokio w Japonii. Firma powstała w 1925 roku, skupiając się głównie na rozwoju dystrybucji oraz tworzeniu nowych technologii. Od ponad 50 lat dostarczamy naszym Klientom specjalistyczne rozwiązania z dziedziny CCTV pod własnymi markami Computar i GANZ. Wciąż udoskonalamy autorski, zintegrowany system procesów operacyjnych, na który składają się: planowanie, badania, produkcja, dystrybucja oraz rozwój sieci sprzedaży. Grupa CBC to ponad 3000 pracowników, 32 oddziały handlowe oraz wiele fabryk zlokalizowanych na terenie całego świata. Globalna struktura łączy Europę, USA, Azję oraz Bliski Wschód. Tak rozbudowana sieć oddziałów w wielu zakątkach świata daje nam bezpośrednią wiedzę na temat zróżnicowanych potrzeb na lokalnych rynkach. Pozwala nam to wyjść naprzeciw nawet najbardziej specyficznym potrzebom naszych Klientów, a Ich oczekiwania i opinie są dla nas istotnym czynnikiem w rozwijaniu oferty.

Grupa CBC działa prężnie nie tylko w branży Security, ale również w branżach: chemicznej, farmaceutycznej oraz medycznej. W oparciu o tradycyjne wartości i zasady prowadzenia biznesu, przy wykorzystaniu nowatorskich rozwiązań i pomysłów, łącząc globalne i lokalne struktury, CBC wciąż zwiększa swój rynkowy potencjał budując biznes na miarę nowej ery, któremu przyświeca wspólna filozofia ujęta w firmowym motto:

Dream Together

CBC Poland

Wspieramy Was od 1997 roku.

2022 jest dla nas rokiem szczególnym, bo jubileuszowym. Od dwudziestu pięciu lat jesteśmy obecni na polskim rynku oferując naszym Klientom doskonałe rozwiązania, bezpośrednie wsparcie przed i po-sprzedażowe oraz fachowe doradztwo techniczne. Nasz polski zespół stanowią doświadczeni profesjonaliści, a warszawski oddział firmy jest jednym z sześciu europejskich oddziałów grupy CBC. Dzięki zaufaniu i zadowoleniu Klientów, jesteśmy liczącym się dostawcą rozwiązań CCTV na polskim rynku. Podstawę naszego sukcesu stanowią innowacyjne i niezawodne produkty. Wierzymy jednak, że to najwyższa jakość obsługi, bezpośrednie wsparcie techniczne oraz sprawny serwis, jak również krótkie terminy dostaw możliwe dzięki lokalnym magazynom i sprawnym procesom logistycznym są nieodłącznym uzupełnieniem naszej oferty produktowej i stanowią o naszej przewadze konkurencyjnej. Ciągła analiza potrzeb lokalnego rynku zabezpieczeń oraz międzynarodowe zaplecze sprawiają, że dajemy naszym Klientom możliwość skorzystania z najnowocześniejszych rozwiązań i zgodnej ze światowymi trendami i standardami oferty CCTV. Obojętnie, czy szukasz systemu CCTV do małego punktu usługowego, mieszkania lub domu, jesteś instalatorem, integratorem, projektantem systemów CCTV czy też reprezentantem specjalistycznego sektora rynku, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Dealerzy i Dystrybutorzy CBC

Nasze rozwiązania dostępne są w sieci autoryzowanych Dealerów i Dystrybutorów CBC. 
Dzięki rozbudowanej sieci współpracujących z nami od lat, specjalistycznych firm z sektora „Security” docieramy z naszymi produktami bezpośrednio na Twój lokalny rynek. Nieustająco szkolimy i wspieramy naszych Partnerów, aby móc zagwarantować Ci, że zawsze otrzymasz fachowe wsparcie.

Znajdź swojego dealera

aktualności CBC poland

Złoty Medal dla GANZ CORTROL VMS

Złoty Medal dla GANZ CORTROL VMS

GANZ CORTROL VMS otrzymał Złoty Medal targów Securex 2020. Aż 58% konsumentów w głosowaniu internetowym jako najlepszy produkt wybrało oprogramowanie japońskiej firmy CBC. Głosami internautów oprogramowanie GANZ CORTROL VMS uzyskało wyróżnienie Złot ..


08 stycznia 2021

CORTROL essential - edycja specjalna

CORTROL essential - edycja specjalna

Dostępna jest specjalna edycja oprogramowania CORTROL.


18 czerwca 2020

Smart Terminal GANZ w walce z wirusem

Smart Terminal GANZ w walce z wirusem

Najnowsza technologia w walce z wirusem. Pomiar temperatury, sprawdzanie maseczki.


21 kwietnia 2020

Nasi dealerzy


All right reserved by CBC Poland

Projekt i wykonanie strony: strony internetowe Lublin Mits

Zamknij okno wyszukiwarki